Knjižnica na plaži

Naš program je tu! Pogledajte što vas sve očekuje ove godine na našoj plaži! Osim bogatog programa za velike i male, u Novljanskom ćošku sva tri dana možete uživati u pravoj oazi, suncu, pijesku, ležaljkama, ugodnoj glazbi i naravno, mnoštvu laganog ljetnog štiva. Zavalite se u ležaljke u hladu i na pijesku, zavirite u svijet knjiga i opustite se u Knjižnici na plaži. ☀️

Ljeto u Novskoj (PROGRAM)

Programe su u Gradskom parku predstavile djelatnice Turističke zajednice Grada Novska. S velikim „Fontana party“  uz obilje glazbe i glazbenih žanrova u Gradskom parku otvara se program Ljeta 20. lipnja, a do kraja mjeseca kolovoza, za Novljane i goste, biti će mnogo zanimljivih sadržaja.

Nove mjere

Poštovani korisnici, od 1. lipnja djelomično popuštamo sa mjerama, pa Vas molimo da proučite upute koje Vam prilažemo.

Utorak za pričoljupce: Konj koji je imao neugodan vonj

Priča o važnosti održavanja higijene. Stihopriča s moralnom poukom o konju koji je imao neugodan vonj. Konj toga nije bio svjestan sve dok nije primjetio da svi, osim muha, bježe od njega, a bio je to jako društven i dobroćudan konj koji je uvijek dobre volje.