Close this search box.
Najave

Noć knjige 2024.

Noć knjige je manifestacija pokrenuta 2012. godine, kako bi se, bez zatvaranja očiju pred često nelijepom svakodnevicom, barem na jedan dan govorilo o čaroliji stvaranja

Najave

Ožujak u zelenoj knjižnici

“Zelena knjižnica” projekt je kojim javnost upoznajemo i educiramo o ekološkoj problematici te širimo svijest o nužnosti očuvanja okoliša. U ožujku pripremamo dvije aktivnosti: 18.

ZBIRKA KNJIGA O

Domovinskom ratu

Zbirka knjiga o Domovinskom ratu na jednom mjestu okuplja građu vezanu za Domovinski rat, jedno od najznačajnijih razdoblja u povijesti suvremene hrvatske države. U zbirci su zastupljena djela, iz svih područja ljudskog znanja.

POSUDBA E-KNJIGA

Čitajte omiljene naslove na zaslonu svog mobitela

Ne možete spavati i baš bi vam dobro došlo lagano štivo, ali knjižnica ne radi preko noći?  Bez brige, naše e-knjige možete posuditi bilo kada i bilo gdje!  A i novi naslovi su tu i sigurno će svatko pronaći nešto za sebe.

e posudba

Youtube kanal knjižnice

Naš Youtube kanal obiluje zanimljivim video prilozima.
Pretplatite se i budite u toku.

Jagarićev Newsletter

Sve informacije o našim događajima doznajte na vrijeme!