Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 943

MJESEC HRVATSKE KNJIGE

Manifestacija Mjesec hrvatske knjige nacionalna je manifestacija kojom se promiču knjige i čitanje, a u knjižnicama diljem Hrvatske obilježava se od 15. listopada do 15. studenoga.

U tom razdoblju, u GKČ "Ante Jagar" moći ćete vratiti posuđene knjige bez plaćanja zakasnine. Također, pripremili smo ponešto za odrasle i za mlade.

20.10.2010 (18:00h) Izdavačko poduzeće Disput predstavit će biblioteku "Na tragu klasika". Sudjeluju Josip Pandurić i Irena Lukšić.

Predavanje Edvarda Bogovića u suradnji s Parkom prirode Lonjsko polje na temu "Bioraznolikost Lonjskog polja"

22.10.2010 u 15:00h Akcija čitajmo pod krošnjama - predstavljanje slikovnice Renate Holcer "Jako dugačke priče o tri hrabre žabice i čarobnom kamenu spasa, a i o zmaju također".

19.10.2010 Biljni i životinjski svijet Lonjskog polja - kreativne radionice za djecu