Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 943

Kuhajmo s prirodom

25. svibnja 2011. u prostoru Gradske knjižnice i čitaonice "Ante Jagar" Novska autorica Slavica Šulić predstavila je svoju kuharicu pod nazivom "Kuhajmo s prirodom".

U ugodnom druženju autorica je otkrila mnogobrojne zanimljivosti vezane uz pripremanje vegetarijanskih jela i napitaka koji obiluju vitaminima i hranjivim tvarima korisnim za naš organizam.

U receptima zdrave prehrane možemo pronaći mnoge zanimljive sastojke iz prirode koji nas okružuju, ali ih ne upotrebljavamo u klasičnom načinu prehrane.

Nakon kratkog izlaganja, na oduševljenje prisutnih, autorica je pripremila nekoliko vrlo ukusnih jela i pića iz kuharice, čime je razbila predrasude o vegetarijanskoj prehrani kao jednoličnoj i neukusnoj.

Ukoliko ste zainteresirani probati neobične, ali vrlo ukusne kombinacije jela i pića, ovu zanimljivu kuharicu možete pronaći na policama naše knjižnice: dobar tek!