Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 943

Decoupage radionica sa Sandrom Nunes

Decoupage tehnika vrlo je star način kreativnosti i ukrašavanja predmeta, a u zadnje vrijeme je ponovno doživjela svoj sjaj i postala vrlo popularna.

Njome možete ukrasiti gotovo sve što vam padne na pamet, a za primjer možemo spomenuti drvene okvire, namještaj, kutije za različite namjene. U taj prekrasan svijet jučer nas je povela Sandra Drniš, knjižničarka zaposlena u Narodnoj knjižnici i čitaonici Vlado Gotovac u Sisku.

Na kreativnoj radionici Sandra nam je pokazala kako ukrasiti predmete i koristiti salvete raznih motiva, decoupage ili rižin papir, akrilne boje, ljepila, lakove... Osim kreativne radionice, Sandra je predstavila i svoju knjigu "Decoupage - papirom, ljepilom i škarama preuredite svoj dom", izvrsni vodič koji vas korak po korak vodi ka jedinstvenom stvaranju unikatnih ukrasnih predmeta.