Radionice

Skriveno dijete

Što može biti mračnije i napetije od nordijskog psihološkog trilera? Nordijski noir s radnjom koja seže sve do Drugog svjetskog rata i nacističkih zločina.

Moj Camino

Marinim riječima, ”ono što je počelo kao fizički izazov žene u 59. godini života završilo je kao duhovno putovanje. Nastavak je bio održavanje putopisnih predavanja ”Camino s Marom”, koja je do sada čulo oko 1000 ljudi te stvaranje knjige Moj Camino – Šetnja u dubine sebe.”

Mala Pariška knjižara

U ulici Montagnard, na broju 27 živi Jean Perdu, knjižar. U obnovljenom flamanskom teretnom čamcu drži ploveću knjižaru koju naziva književnom apotekom, jer knjige prodaje kao lijek, drugima omogućuje ono što mu samom nedostaje.

Upis djece u dječje igraonice

Dragi roditelji, u tijeku su upisi u naše besplatne dječje igraonice koje će se prema standardnom rasporedu odvijati utorkom od 17 - 18 sati. Prijaviti svoje dijete možete na info pultu knjižnice

Pretplati se na ovaj RSS feed

Prijavite se za Newsletter knjižnice