Radionice

Igrajmo se s robotima!

Niti ovoga ljeta Gradska knjižnica i čitaonica „Ante Jagar“ Novska nije zaboravila na osnovnoškolce koju su na ljetnim praznicima – tijekom srpnja i kolovoza svakoga četvrtka u 11 sati organiziramo edukativno- kreativne radionice.

Tema koja se provlači kroz ljetne radionice je istraživanje, a na prvoj radionici održanoj jučer, 2. srpnja igrali smo se s robotima!
Ugostili smo Rajićke bistriće i njihovu učiteljicu Miru Čuvidić – robotičare koji su osvojili prvo mjesto i postali pobjednici Hrvatske lige robotičara u kategoriji RoboDance Primary. Na zanimljivoj radionici djeca su imala priliku saznati i vidjeti kako se robot kreće, pleše i programira.
Sljedećega četvrtka istražujemo astronomiju i planete Sunčeva sustava – pridružite nam se!

Poslijednja izmjena danaPetak, 03 Srpanj 2015 08:17