Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/330

Radionice

Ljetne koještarije

Ljetne koještarije Ljetne koještarije

Već neko vrijeme ljetne koještarije u knjižnici posvećene su jednoj temi. U posebno izrađenu vremensku kutiju spremamo različite predmete, radove s pojedinih kreativnih radionica, mali leksikon, sve što na nekakav način obilježava ovo vrijeme i generaciju djece koja rado dolaze na radionice.

Danas smo u kutiju spremili pjesmice pisane na temu Vremenska kapsula, a rezultat su timskog rada. Slijedeći četvrtak spremit ćemo nešto drugo i tako do kraja kolovoza kada ćemo kutiju zatvoriti, spremiti i za deset godina otvoriti.

Galerija slika

{gallery}330{/gallery}