Radionice

Sepetić pun priča

Sepetić pun priča Fotografija: Josip Fabijanić Sepetić pun priča

Ove godine započinjemo pilot-projekt Sepetić pun priča koji predstavlja nastavak dosad vrlo uspješne suradnje dviju institucija – Osnovne škole Rajić i Gradske knjižnice i čitaonice „Ante Jagar“ Novska.

Sepetić pun priča posebno je osmišljen program knjižnice za djecu od 5 do 8 godina s ciljem pružanja osnovne knjižnične usluge i aktivnosti za djecu u mjestima udaljenim od gradskog središta, a održavat će se svake prve srijede u mjesecu u 17 sati u Osnovnoj školi Rajić. Odabrane knjige će djeci i roditeljima biti ponuđene na korištenje, posudbu i zajedničko čitanje kod kuće. Svaki novi susret bit će posvećen odabranoj temi koju će pratiti pričanje ili čitanje priče te različite aktivnosti koje će potaknuti djecu i roditelje na zajedničku suradnju i stvaranje. Isto tako, djeca će dobiti i člansku iskaznicu kojom postaju ravnopravni članovi Gradske knjižnice i čitaonice „Ante Jagar“ Novska. Prvi Sepetić pun priča u Rajić dolazi u srijedu, 5. veljače!

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 12 Ožujak 2014 10:19