Obavijest korisnicima

Poštovani korisnici,
Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 23. travnja 2020. godine donijela Z A K L J U Č A K kojim se prihvaćaju Mjere za pokretanje gospodarskih i drugih djelatnosti i aktivnosti u uvjetima proglašene epidemije bolesti COVID-19.

FAZA 1. koja s planiranim aktivnostima kreće u ponedjeljak 27. travnja 2020., obuhvaća i omogućavanje rada knjižnica, muzeja, galerija, antikvarijata i knjižara. Sve djelatnosti i aktivnosti iz Faze 1. mogu se odvijati samo uz poštovanje svih epidemioloških mjera. Sukladno navedenom, DATUM OTVARANJA KNJIŽNICE ZA KORISNIKE, radno vrijeme, način rada te sigurnosne upute članovima i korisnicima objavit ćemo kada primimo upute za rad od nadležnih institucija i Ministarstva.