Upute za korisnike i posjetitelje Gradske knjižnice i čitaonice „Ante Jagar“ Novska tijekom trajanja opasnosti od zaraze koronavirusom

Poštovani,
na temelju preporuka Zavoda za javno zdravstvo Sisačko-moslavačke županije i Stožera civilne zaštite grada Novske otkazuju se svi programi (promocije, susreti, radionice, igraonice) u Gradskoj knjižnici i čitaonici „Ante Jagar“ Novska.

Knjižnica će zasad raditi prema uobičajenom radnom vremenu, a otvorena je za usluge posudbe i vraćanja knjiga.
Prostore čitaonice, igraonice i računala za korisnike, iz preventivnih razloga, nije moguće koristiti.

Svi programi Knjižnice do daljnjega su otkazani.

Moguće je posuditi 8 svezaka knjiga i 4 DVD-a.
Pozivamo vas na komunikaciju i produživanje roka posudbe telefonom 044/600-252, 091/1600-272 i emailom Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.