Mara Doljak: Moj Camino

Mara Doljak na promociji knjige u Novskoj Mara Doljak na promociji knjige u Novskoj

Sinoć smo po drugi puta u našoj knjižnici ugostili Maru Doljak, poduzetnicu zaljubljenu u aromaterapiju i duhovni samorazvoj te autoricu knjige Moj Camino: šetnja u dubinu sebe.

Camino de Santiago ili put Sv. Jakova jedno je od najpoznatijih hodočašća pri čemu hodočasnici prelaze različite rute preko Španjolske i cijele Europe do grada Santiago de Compostela, gdje su moći svetog apostola Jakova.

Najpoznatiji Francuski put kojeg je prošla i autorica knjige počinje na Pirinejima u francuskom gradu Saint-Jean-Pied-de-Port udaljenom oko 780 kilometara od Santiaga, a Mara Doljak ovaj je put prešla čak tri puta. Camino je priča za svakoga drukčija, svatko ga doživi na svoj način, a kako ga je autorica doživjela, možete pročitati u prekrasnoj knjizi Moj camino.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 07 Prosinac 2017 09:34

Prijavite se za Newsletter knjižnice