Strašna dijagnoza: BIBLIOFOBIJA

Strašna dijagnoza: BIBLIOFOBIJA Fotografija: Sanja Čelan

Dan hrvatskih knjižnica, 11. studenoga naša knjižnica obilježila je kroz druženje sa srednjoškolcima… Interaktivnom prezentacijom „Strašna dijagnoza : bibliofobija“ nastojali smo našim srednjoškolcima približiti knjižnične usluge, aktivnosti, pretraživanje kataloga, mogućnosti suradnje i važnost postojanja knjižnica kao kulturnih ustanova.

Knjižnica kao „dnevni boravak grada“ , izvor znanja, mjesto susreta, centar kulture, sjedište pismenosti samo su neke od teza o kojima smo razgovarali.

S ciljem ostvarivanja što bolje suradnje unaprijed se veselimo zajedničkim projektima u budućnosti. U znaku druženja sa srednjoškolcima i dobre suradnje još jednu u nizu pričaonica „Čitam ti priču“ vodila je naša srednjoškolka Laura Iličić na oduševljenje svih malih pričoljubaca.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 12 Ožujak 2014 09:26