Knjižnica na plaži 2020

Uz glazbu, opuštenu atmosferu, priče i rekreaciju te naravno neizostavne ležaljke u lijepom okolišu naše knjižnice priveli smo kraju još jednu Knjižnicu na plaži.

Knjižnica na plaži

Naš program je tu! Pogledajte što vas sve očekuje ove godine na našoj plaži! Osim bogatog programa za velike i male, u Novljanskom ćošku sva tri dana možete uživati u pravoj oazi, suncu, pijesku, ležaljkama, ugodnoj glazbi i naravno, mnoštvu laganog ljetnog štiva. Zavalite se u ležaljke u hladu i na pijesku, zavirite u svijet knjiga i opustite se u Knjižnici na plaži. ☀️

Ljeto u Novskoj (PROGRAM)

Programe su u Gradskom parku predstavile djelatnice Turističke zajednice Grada Novska. S velikim „Fontana party“  uz obilje glazbe i glazbenih žanrova u Gradskom parku otvara se program Ljeta 20. lipnja, a do kraja mjeseca kolovoza, za Novljane i goste, biti će mnogo zanimljivih sadržaja.

Nove mjere

Poštovani korisnici, od 1. lipnja djelomično popuštamo sa mjerama, pa Vas molimo da proučite upute koje Vam prilažemo.

Utorak za pričoljupce: Konj koji je imao neugodan vonj

Priča o važnosti održavanja higijene. Stihopriča s moralnom poukom o konju koji je imao neugodan vonj. Konj toga nije bio svjestan sve dok nije primjetio da svi, osim muha, bježe od njega, a bio je to jako društven i dobroćudan konj koji je uvijek dobre volje.