Obavijest o ljetnom radnom vremenu

Od 16. lipnja do 2. rujna 2017., knjižnica će s korisnicima raditi prema sljedećem rasporedu:

Ponedjeljak, srijeda, četvrtak, petak - 7,30 – 15 sati

Utorak - 12 – 19 sati

Subote su neradne!

Baš hoću, baš neću

Učiteljica i pjesnikinja Jasna Popović Poje predstavila u ponedjeljak, 29. svibnja svoju desetu zbirku pjesama, haiku stihova i malih igrokaza u stihovima „Baš hoću, baš neću“.

Ivana Plechinger - Ono što ostaje, uvijek ljubav je

a promociji knjige Ivane Plehinger „Ono što ostaje, uvijek ljubav je“, autorica nam je kroz vlastite primjere ponudila osobna rješenja koja svatko od nas može pokušati primijeniti za osobni rast. Svi oni koji su bili na promociji vjerojatno će, ukoliko to već nisu učinili, napraviti prve korake u tom smjeru, a onima koji su promociju propustili preporučujemo da knjigu pročitaju. Knjigu možete posuditi u Knjižnici.

Promocija knjiga: Naš divan i Dobre priče

Dva autora, dvije knjige, “Naš divan”, Novljanina Mije Gašparovića i “Dobre priče” Vjekoslava Hudolina Vjeke iz Dragalića, spojeni u promociji njihovih djela bio je kulturni događaj na zadovoljstvo posjetitelja i ljubitelja pisane riječi, na predstavljanju ovih knjiga koje je povezalo selo, tradicija, “divani“ i proizvodnja hrane.

Prijavite se za Newsletter knjižnice

Joomla Extensions powered by Joobi