Mara Doljak: Moj Camino

Sinoć smo po drugi puta u našoj knjižnici ugostili Maru Doljak, poduzetnicu zaljubljenu u aromaterapiju i duhovni samorazvoj te autoricu knjige Moj Camino: šetnja u dubinu sebe.

Sedam godina na cesti

Vjerojatno nema medija u Hrvatskoj koji nije pisao o Tomislavu Perku. Mladiću iz Zagreba koji je u svojim ranim dvadesetima doživio svoj uspon kao broker u (kako on kaže) fensi/šmensi odijelima, ali i dotakao dno nakon pada Svjetske burze.

Obavijest o radnom vremenu

OBAVIJEST ZA KORISNIKE
O RADNOM VREMENU KNJIŽNICE

(ČETVRTAK) 9. studenog 2017. // 8:00 – 15:30
(PETAK) 10. studenog 2017. // 8:00 – 15:30

Podsjećamo da posuđene knjige koje niste vratili na vrijeme možete vratiti bez naplate zakasnine sve do 15. studenoga 2017.

Kod Luke na imendanu

U povodu 200. obljetnice rođenja Luke Ilića Oriovčanina i blagdana Lukova Gradska knjižnica i čitaonica „Ante Jagar“ Novska postavila je izložbu kojom želi predstaviti njegovu baštinu.

Prijavite se za Newsletter knjižnice

Joomla Extensions powered by Joobi