Volontiranje u lokalnoj zajednici

Sandra Biserka Stojić i Anna Feltrin Pahel iz Zaklada Sandra Stojić Kutina sinoć su u prostorijama naše knjižnice održale vrlo zanimljivo predavanje o važnosti volontiranja u lokalnoj zajednici.

Božićni anđeli

U toploj atmosferi i ugodnom druženju jučer je u Knjižnici nastalo mnoštvo dobrih anđela. Radionica za odrasle na temu „Ususret Božiću“ okupilo je brojne kreativke koje su se prepustile mašti i spretnim prstima.
Radionicu je osmislila i vodila Sanja Čelan - djelatnica Knjižnice ,a kako se radilo pogledajte u galeriji fotografija na našem Facebooku.

Jean ili miris smrti

U sklopu obilježavanja 25. obljetnice pada grada Vukovara, Gradska knjižnica i čitaonica Ante Jagar Novska ugostila je književnicu Nevenku Nekić koja je predstavila svoj roman pod nazivom „Jean ili miris smrti“ 9. studenog 2016.

Obavijest o radnom vremenu

Poštovani korisnici, u četvrtak 10.11. i petak 11.11. zbog odlaska knjižničara na sajam knjige „Interliber“, knjižnica će raditi prema skraćenom radnom vremenu od 8,00 do 15,30.

Prijavite se za Newsletter knjižnice