Najave

Noć knjige

U Noći knjige 2019. posebnu smo pozornost posvetili „Omiljenim likovima i junacima iz svijeta knjige i stripa“.

Promocija knjige: Vrtlarenje kao lijek

Predavanje “Vrtlarenje u skladu s prirodom” će se održati 28. ožujka u prostoru Knjižnice s početkom u 18:00h. Nakon predavanja, Silvija Kolar-Fodor ukratko će predstaviti i svoju knjigu „Vrtlarenje u skladu s prirodom“ te će se održati razmjena domaćeg sjemenja.

Moj Camino 2

Pridružite nam se na putopisnom predavanju i predstavljanju knjige MOJ CAMINO 2!

Nakratko napustite svakodnevnicu, uronite u čudesne krajolike hodočasničkog puta Camino i s Marom se otisnite na duhovno putovanje života!

Marinim riječima, ''ono što je počelo kao fizički izazov žene u 59. godini života završilo je kao duhovno putovanje. Nastavak je bio održavanje putopisnih predavanja ''Camino s Marom'', koja je do sada čulo preko 2000 ljudi te stvaranje knjige Moj Camino - Šetnja u dubine sebe.''

Veselimo se vašem dolasku!

NAPOMENA: Manifestacija će se fotografirati od strane GKČ "Ante Jagar" u svrhu promocije rada knjižnice i u svrhu arhiviranja.